Pneumatiky Volkswagen Golf

Pneumatiky Volkswagen Golf

29.10.2015 Vyp Od admin

Letní pneumatiky Volkswagen Golf

Zimní pneu Volkswagen Golf

Pneumatiky Volkswagen Golf

Volkswagen Golf je jedním z celosvětově nejprodávanějších automobilů. Vyrábí se už jeho sedmá generace, v dohledu je osmá. K dispozici je třídvéřový i pětidveřový hatchback, ale také kombi a v některých generacích také kupé nebo kabrio. Z golfu také technicky vychází řada jiných vozů, například Vento, EOS a další. Na trh přišel už v roce 1974.  Ve všech generacích je v prodeji s pestrou paletou benzinových i naftových motorů, z nichž mnohé známe i z jiných koncernových vozů. V posledních letech třeba z Octavií. K dispozici je i elektrická verze, nebo varianty s CNG.

Na mnoha světových trzích je právě Golf dlouhodobě nejprodávanějším modelem. I u nás se s ním na silnicích a také v bazarech potkáte velice často a je o ně vždycky zájem. Je také snem mnoha mladíků za účelem méně či více podařeného tuningu.

Autor fotografie: a-autodoplnky.cz

Pneumatiky Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Vozy Volkswagen Golf používají pneumatiky o rozměrech R15- 195 x 65, pokud není v technickém průkaze vozu uvedeno jinak. Jedná se o jeden z nejběžnějších rozměrů a tak není divu že se v tomto provedení najdou pneumatiky prakticky od všech výrobců a ve velkém cenovém rozpětí. Výběr tak budete mít opravdu široký.