Pneumatiky Volkswagen Polo

Pneumatiky Volkswagen Polo

30.10.2015 Vyp Od admin

Zimní pneumatiky Volkswagen Polo

Letní pneumatiky Volkswagen Polo

Pneu Volkswagen Polo

Volkswagen Polo je malý osobní vůz, který tradiční německá automobilka nabízí a prodává po celém světě. Poprvé se Polo představilo už roku 1975. Známé je především jako klasický třídvéřový a pětidvéřový hatchback, ale v některých generacích se prodával také sedan (s označením Polo Classic) a také malé kombi (s označením Variant). S těmito karosářskými verzemi se můžete občas setkat i na našich silnicích, nebo v autobazarech.

Model je úspěšný nejenom na silném domácím německém trhu, ale prakticky po celé Evropě. Často plní i úlohu druhého vozu v rodinách. Tradičně je k dispozici s širokou paletou benzinových i naftových motorů. Prakticky všechny motory dobře známe i z jiných koncernových vozidel.

V rámci hierarchie koncernu stojí nad mladoboleslavskou Fabií a nedá se rozhodně koupit oproti „našemu“ bestselleru s chudou výbavou. To už je ale dáno politikou koncernu napříč všemi segmenty.

Autor fotografie: S 400 HYBRID

Pneumatiky Volkswagen Polo

VW Polo

Vozy Volkswagen Polo používají pneumatiky o rozměrech R14- 165 x 70, pokud není v technickém průkaze konkrétního automobilu uvedeno něco jiného. V těchto rozměrech je nabídka všech výrobců velice široká a tak můžete vybírat jako podle ceny, tak i podle sympatií k jednotlivým výrobcům.