Pneumatiky Volkswagen Caddy

Pneumatiky Volkswagen Caddy

28.10.2015 Vyp Od admin

Letní pneumatiky Volkswagen Caddy

Zimní pneu Volkswagen Caddy

Pneumatiky Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy je malý užitkový automobil, který se v nabídce německého výrobce objevil poprvé v roce 1979. V počátku se vyráběl jako pickup, dnes se jedná spíše o kombi. K dispozici jsou verze pro přepravu nákladu, ale také osob. Osobní verze má být náhradou za MPV, které se z koncernové nabídky postupně vytrácí.

I u nás je velice populární a tak se s ním na silnicích a v autobazarech určitě často potkáte. V jednu chvíli se jako VW Caddy na některých trzích prodávala také přeznačkovaná Felicia Pickup. Sourozencem Caddyho měla být v rámci koncernu také druhá generace vozu Škoda Roomster, ale kvůli úsporným opatřením v takzvané aféře dieselgate z tohoto záměru nakonec mateřský koncern upustil.

K dispozici je s celou řadou benzinových i naftových motorů a také v tovární verzi CNG.

Autor fotografie: a-autodoplnky.cz

Pneumatiky Volkswagen Caddy

Caddy

Vozy Volkswagen Caddy používají pneumatiky o rozměrech R15- 195 x 65, pokud není v technickém průkaze vozu uvedeno jinak. Jedná se tedy o jeden z nejběžnějších rozměrů vůbec. Není proto divu, že tyto pneumatiky naleznete v nabídce praktick všech dostupných značek. Můžete si tak vybírat nejenom podle ceny, ale i podle preferované značky a nebo třeba podle vzorku.