Pneumatiky Toyota Corolla

Pneumatiky Toyota Corolla

26.10.2015 Vyp Od admin

Letní pneumatiky Toyota Corolla

Zimní pneu Toyota Corolla

Pneumatiky Toyota Corolla

Toyota Corolla je oblíbený osobní automobil, který se na trhu objevil už v roce 1966. U nás jsou známé především poslední tři generace. V současné době se v Evropě prodává pouze jako sedan, ostatní karosářské verze byly nahrazeny modelem s označením Auris. Podle všeho by se ale mělo označení Corolla opět vrátit i pro celou modelovou řadu s parametry nižší střední třídy.

Prodává se s benzinovými i naftovými motory a nové generace pochopitelně i s pohonem hybridním, který je pro tuto japonskou automobilku preferovanou cestou. A nutno podotknout že právě hybridy od Toyoty jsou na velmi vysoké technické úrovni a nejsou s nimi žádné známé problémy. Zřejmě u Toyoty zcela nahradí diesely.

Corolla byla i na našem trhu svého času velmi oblíbeným modelem a tak není divu, že se s ní setkáte nejenom na našich silnicích, ale i v autobazarech.

Pneumatiky Toyota Corolla

corolla

Vozy Toyota Corolla používají pneumatiky o rozměrech R14- 175 x 70, pokud není v technickém průkaze konkrétního vozu uvedeno jinak. V tomto rozměru je nabídka velmi bohatá a tak si můžete vybírat nejenom podle ceny, ale i podle preferované značky a nebo třeba vzorku. Na některých trzích je Corolla jasnou jedničkou.