22.9.2020

Baterka Citroen Berlingo

Baterka Citroen Berlingo

Doporučené autobaterie pro tento model jsou pro benzinové modely akumulátory s kapacitou 45 – 60 Ah, v dieselech potom najdete silnější baterky o jmenovité kapacitě 70 – 77 Ah.

Citroen Berlingo je menší užitkový vůz, který je podobně jako jiné modely s tohoto segmentu v prodeji i v osobních verzích. Na evropských trzích se s tímto populárním francouzským vozítkem můžeme setkat už od roku 1996. Faceliftu se model dočkal v letech 2002 a pak ještě 2004. Druhá generace potom přišla na trhy koncem roku 2008 a vyráběla se až do roku 2018. To byla představena generace třetí.

Už od začátku výroby byl sourozence Berlinga téměř totožný vůz Peugeot Partner, ve třetí generaci se přidal ještě Peuget Rifter, Opel Combo a Toyota Proace City.

K dispozici jsou jak verze čistě pracovní, tak i osobní, které mohou bez problémů plnit i funkci rodinného vozidla. Pracovní verze poznáte snadno, protože nemají zadní okna. Zadní dveře mohou být dvoukřídlé, otevírací a nebo také vcelku výklopné.

U nás se Berlingo prodává velice dobře a to nejenom firmám, ale i rodinám. Proto není divu že ho na silnicích a v nabídce autobazarů velice často potkáte.

Citroën Berlingo II front

Doporučené baterie pro vůz Citroen Berlingo:

Pro naftové motory:

Pro benzinové motory:

 

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com