Volkswagen up!

Zadní světlo Volkswagen up!

Zadní světlo Volkswagen up!

Volkswagen up! je nejmenším z modelů tradiční německé automobilky. Společně s vozy Škoda Citigo a Seat Mii se vyrábí v koncernovém závodě ve slovenské Bratislavě. K dispozici je s benzinovým motorem, s pohonem CNG a také ve verzi s elektropohonem. V prodeji je od roku 2011 a mezi svými sourozenci je pochopitelně nejdražší.

Autor fotografie: Tokumeigakarinoaoshima

Zadní světlo Volkswagen up!

 

Zadní světlo Volkswagen up!

  • pravé i levé
  • snadná montáž

Volkswagen up! se dá koupit celkem se čtyřmi typy benzinového tříválce (jedna verze s pohonem CNG) o obsahu 1.0 litru a výkonem 44, 50 (CNG), 55 a také 56 kW.

Z vozů vyráběných v Bratislavském závodě je pochopitelně nejdražší (oproti Škoda Citigo, Seat Mii) a prodává se především na domácím německém trhu a také na trzích kde Volkswagen dominuje (například v Rakousku, Švýcarsku a podobně). Volkswagen sází na design a v různých barevných variacích zvýrazňuje některé linie vozu.

Délka vozu je 3540 milimetrů, šířka automobilu je 1641 mm a výška karoserie je 1478 mm. Rozvor náprav je 2420 mm a hmotnost vozu 1365 kilogramů (celková). Zavazadlový prostor má objem 251 litrů, 951 litrů při sklopených zadních sedadlech. Palivová nádrž tohoto minivozu má objem 35 litrů.

Napsat komentář