Zadní světlo Volkswagen up!

Zadní světlo Volkswagen up!

Volkswagen up! je nejmenším z modelů tradiční německé automobilky. Společně s vozy Škoda Citigo a Seat Mii se vyrábí v koncernovém závodě ve slovenské Bratislavě. K dispozici je s benzinovým motorem, s pohonem CNG a také ve verzi s elektropohonem. V prodeji je od roku 2011 a mezi svými sourozenci je pochopitelně nejdražší.

Autor fotografie: Tokumeigakarinoaoshima

Zadní světlo Volkswagen up!

 

Zadní světlo Volkswagen up!

  • pravé i levé
  • snadná montáž

Volkswagen up! se dá koupit celkem se čtyřmi typy benzinového tříválce (jedna verze s pohonem CNG) o obsahu 1.0 litru a výkonem 44, 50 (CNG), 55 a také 56 kW.

Z vozů vyráběných v Bratislavském závodě je pochopitelně nejdražší (oproti Škoda Citigo, Seat Mii) a prodává se především na domácím německém trhu a také na trzích kde Volkswagen dominuje (například v Rakousku, Švýcarsku a podobně). Volkswagen sází na design a v různých barevných variacích zvýrazňuje některé linie vozu.

Délka vozu je 3540 milimetrů, šířka automobilu je 1641 mm a výška karoserie je 1478 mm. Rozvor náprav je 2420 mm a hmotnost vozu 1365 kilogramů (celková). Zavazadlový prostor má objem 251 litrů, 951 litrů při sklopených zadních sedadlech. Palivová nádrž tohoto minivozu má objem 35 litrů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *